2b Asociación Deportiva A Forna 2b
budiñobike-canteiros


Listado de inscritos na BTT Faro de Budiño

Apelidos     Nome     Concello     Estado
ALFONSO GONZALEZ     JOSE MANUEL     AS NEVES     Preinscrito
ALONSO ABALDE     MIGUEL ANGEL     VIGO     Preinscrito
ALONSO ESTEVEZ     DAVID     O PORRIñO     Preinscrito
ALONSO GONZALEZ     EMILIANO     COVELO     Preinscrito
ALONSO GONZALEZ     FELIPE     VIGO     Preinscrito
ALONSO NOGUEIRA     MANUEL     NIGRAN     Preinscrito
AMOEDO FERNANDEZ     PABLO     TUI     Preinscrito
BESADA MORáIS     MANUEL     O PORRIñO     Preinscrito
BOUBETA CANCELAS     CANDIDO     CANGAS DEL MORRAZO     Preinscrito
BREA MARTINEZ     DAVID     CALDAS DE REIS     Preinscrito
BREA MARTINEZ     DAVID     CALDAS DE REIS     Preinscrito
BúA RIVAS     FRANCISCO JOSé     MEAñO     Preinscrito
CASAL MIGUENS     MIGUEL ANGEL     VILLAGARCIA DE AROSA     Preinscrito
CASAL RODRIGUEZ     GONZALO     VILLAGARCIA DE AROSA     Preinscrito
CORREA GONZALEZ     ROBERTO     MONDARIZ     Preinscrito
DOMINGUES RODRIGUES     XAVIER MANUEL     MONçãO     Preinscrito
DOMINGUEZ MIGUEZ     MARCOS     VIGO     Preinscrito
DOMINGUEZ RODRIGUEZ     MIGUEL ANGEL     VIGO     Preinscrito
DOMINQUEZ GABIAN     AVELINO     PONTEAREAS     Preinscrito
ESTEVES RODRIGUES     ALEXANDRE ANTóNIO     MONÇÃO     Preinscrito
GONZáLEZ ÁLVAREZ     DAVID     VIGO     Preinscrito
GONZALEZ BASALO     BENIGNO     VIGO     Preinscrito
GONZáLEZ CORTIñAS     ADRIANO     SALCEDA DE CADENAS     Preinscrito
GONZáLEZ GIL     JOAQUíN     SALCEDA DE CASELAS     Preinscrito
GONZALEZ ROMERO     BRUNO     MONDARIZ-BALNEARIO     Preinscrito
GREGORIO ACEMEL     MIGUEL     VIGO     Preinscrito
HERMELO DACOSTA     VENANCIO     CANGAS     Preinscrito
HERMELO DACOSTA     VENANCIO     CANGAS     Preinscrito
JARDON COUTO     JOSE MANUEL     REDONDELA     Preinscrito
JARDON COUTO     JOSE MANUEL     REDONDELA     Preinscrito
JARDON COUTO     JOSE MANUEL     REDONDELA     Preinscrito
LAGO FERNANDEZ     MIGUEL ANGEL     SALCEDA CASELAS     Preinscrito
LAGO LAGO     MIGUEL ANGEL     NIGRAN     Preinscrito
LAGO MUIñOS     LUIS ALEJANDRO     VILLAGARCIA DE AROSA     Preinscrito
LAMELA LAMELA     JOSé CARLOS     SALVATERRA DE MIñO     Preinscrito
LEMOS HORRILLO     ANGEL     O PORRIñO     Preinscrito
LOMBA SOBRINO     JOSé MANUEL     VIGO     Preinscrito
LOMBA SOBRINO     JUAN ANTONIO     VIGO     Preinscrito
LóPEZ COSTAS     MANUEL     GONDOMAR     Preinscrito
LóPEZ LOPEZ     PABLO     TOMIñO     Preinscrito
LORENZO LAGO     VICTOR MANUEL     O PORRIñO     Preinscrito
LORENZO VALDIVIA     JOSE MANUEL     SOTOMAYOR     Preinscrito
MARTINEZ MARQUEZ     JOAQUIN     NIGRAN     Preinscrito
MONTERO ÁLVAREZ     JAVIER     GONDOMAR     Preinscrito
MUñOZ OTERO     JOAQUIN     MONDARIZ     Preinscrito
PEREIRA FARRAPEIRA     DAVID     SALVATERRA DE MIñO     Preinscrito
PEREIRA RODRIGUEZ     JOSE ANTONIO     PONTEAREAS     Preinscrito
PEREZ     FELIPE     VILLAGARCIA DE AROUSA     Preinscrito
PEREZ ALVAREZ     OMAR     A CAñIZA     Preinscrito
PEREZ FERREIRO     ROBERTO     TUI     Preinscrito
PEREZ GROBA     VICTOR MANUEL     MONDARIZ     Preinscrito
REGUEIRO BARCIA     JAIME     RIBADAVIA     Preinscrito
REGUEIRO BARCIA     JOSE     RIBADAVIA     Preinscrito
RODRIGUEZ DíAZ     JUAN IGNACIO     CERDEDELO, TOROSO, MOS     Preinscrito
RODRíGUEZ FLORES     ACXEL     A CAñIZA     Preinscrito
RODRíGUEZ PIñEIRO     ROBERTO     MARíN     Preinscrito
RODRIGUEZ SIEIRO     ARTURO MANUEL     TUI     Preinscrito
RODRíGUEZ VARELA     CARLOS     PONTEAREAS     Preinscrito
SUáREZ POUSADA     JAVIER     PONTEAREAS     Preinscrito
UCHA VIDAL     ELADIO     PONEAREAS     Preinscrito
VALBUENA     OSCAR     OURENSE     Preinscrito
VALBUENA ALVAREZ     ROGELIO     OURENSE     Preinscrito
VALBUENA CASAL     OSCAR     OURENSE     Preinscrito
VAZQUEZ GONZALEZ     JORGE ANTONIO     VIGO     Preinscrito